משאבות ספרינקלרים

משאבות ספרינקלרים מתקדמות

אם אתם בעלי עסקים או אחראים על מוסד ציבורי, אתם וודאי כבר יודעים כי אתם פשוט חייבים להתקין מערכת לכיבוי אש. נכון, במדינת ישראל יש לא מעט מקרים בהם עודף רגולציה מקשה על בעלי עסקים. אבל במקרה הזה, הרי שאין ברירה אחרת. מערכות מתקדמות לכיבוי אש יכולות, ממש הלכה למעשה, להציל חיים. במאמר הבא אנחנו רוצים לדבר בהרחבה על משאבות ספרינקלרים. אנחנו רוצים להסביר איך הן עובדות, למה הן כל כך חשובות וכן הלאה. אם אתם רוצים לשמוע עוד ובעיקר, אם אתם רוצים להבין איך עוברים את המשוכה הזו בדרך להתקנה של מערכות כיבוי אש מתקדמות, המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם. קדימה, בואו נצא לדרך עכשיו.

משאבות ספרינקלרים מה אתם צריכים לדעת עליהן

לאורך השנים, עם ההתפתחות הטכנולוגית התפתחו גם מערכות לכיבוי אש. התפקיד של המערכות הללו הוא די פשוט באופן יחסי. כל שהן צריכות לעשות הוא להבטיח כי ברגע בו פורצת דלקה, תהיה מערכת הגנה אשר תאפשר למי שנמצאים בתוך המבנה למצוא מחסה בזמן וכזו שתאפשר לנו להגיב בצורה הטובה ביותר למתרחש. משאבות ספרינקלרים נמצאות בסוף השרשרת. כלומר, כדי שאלו יפעלו קודם כל המערכת צריכה לזהות כי יש בעיה. היא צריכה להתריע על כך ורק אז אותן משאבות ספרינקלרים יתחילו לעבוד. למרות שזה נשמע קצת מסובך, כל התהליך מתרחש בתוך כמה דקות ספורות לכל היותר.

אז מה הן משאבות ספרינקלרים ? מדובר על מתזים הממוקמים בחלל בפריסה המותאמת אישית לכל מבנה וצרכיו. כאשר הטמפרטורה בחדר עולה יתר על המידה, הזכוכית העוטפת כל אחד מהמתזים מתנפצת והמתזים מתחילים להתיז מים. מה שכמובן מוריד את גובה הלהבות. התקנה של משאבות ספרינקלרים היא לא כל כך פשוטה. אנחנו צריכים לתכנן בתבונה את המיקום של כל אחד מהמתזים ואנחנו כמובן צריכים להבטיח כי הצנרת מחוברת היטב למערכת עצמה.

יש מי שיעשו עבורכם את העבודה

חברת פלג, הנדסת אש, פועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות במשק הישראלי. נשמח לסייע גם לכם בכל עניין. לפרטים ומידע נוסף, אנחנו פה עבורכם כל הזמן.

Call Now Button