מפוחי עשן

מפוח שחרור עשן

כאשר אנחנו מקבלים אחריות על מוסד ציבורי. בין אם מדובר על עסק משגשג ובין אם אנחנו מדברים על כל מוסד אחר, באופן טבעי, אנחנו צריכים לחשוש כל הזמן. כאשר חיים של רבים כל כך מונחים על הכתפיים שלנו, אנחנו צריכים להבין איך אנחנו בוחרים נכון כדי להבטיח כי מערכות גילוי וכיבוי אש יעבדו כמו שצריך ברגע האמת. מפוחי עשן הם עוד אחד מכל אותם חלקים אשר ביחד מיצרים סינרגיה ומאפשרים לנו לשמור על הבית שלנו הלכה למעשה. במאמר הבא אנחנו רוצים לדבר על כך בהרחבה. אנחנו לא נדבר רק על מפוחי עשן. אלא נסביר איך מערכת כיבוי וגילוי אש עובדת. נסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת. אנחנו יוצאים לדרך ממש עכשיו.

אז מה הם מפוחי עשן

עבור אדם מהיישוב, מפוחי עשן נראים קצת כמו מנוע של מזגן או מאוורר. אבל למעשה מדובר על מערכת מורכבת יותר. התפקיד שלה פשוט. מפוחי עשן יודעים לשאוב אוויר מזוהם, מפוייח, מתוך החלל ולפלוט אותו החוצה. באותו הזמן בדיוק, המפוח יודע לקחת אוויר נקי ולהכניס אותו לחדר. הפעולה החוזרת הזו למעשה מגרשת את העשן ומזרימה אוויר נקי לתוך המתחם. מפוחי עשן לא יכולים לעבוד לבד כמובן כדי לכבות כל שריפה. אבל מדובר על תופסת חשובה בהחלט אשר יש לה גם את הכוח להציל חיים רבים.

התקנת מערכות לכיבוי שריפות, שירות עליו אי אפשר להתפשר

בעלי עסקים רבים לא משקיעים מחשבה כאשר הם מחפשים מי שיתקינו עבורם ספרינקלרים או מפוחי עשן. זאת משום שהם מתייחסים לחוק בלבד והחוק קובע כי היעדר אמצעי מיגון בתחום הכבאות, ישללו מבעל העסק את רישיון העסק. אבל אל תשכחו כי אתם לא דואגים לבטיחות רק משום שזו לשון החוק. אתם משקיעים בעניין הזה גם מכיוון שאתם מבינים כי רק כך תוכלו לשמור על חייהם של המבקרים בעסק שלכם.

חברת פלג, הנדסת אש, תשמח להושיט לכם יד. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות מובילות במשק הישראלי. נשמח להעניק לכם מהניסיון והידע שלנו עוד היום.

 

Call Now Button