מערכות כיבוי

תכנון מערכות ספרינקלרים

אתם פותחים עסק, אתם מרגישים 'על גג העולם', אתם עתידים להגשים את עצמכם, להרוויח לא מעט כסף וכן הלאה. אבל אז אתם מגלים כי עליכם להתקין מערכות לגילוי וכיבוי אש. אז נכון, מונחים כמו תכנון מערכות ספרינקלרים יכולים לעורר לא מעט חששות. אבל בשביל זה אנחנו כאן. חברת פלג, הנדסת אש, היא חברה מקצועית הפועלת בשיתוף פעולה עם החברות הגדולות במשק הישראלי. אנחנו מציעים לקהל הלקוחות שלנו ליווי והכוונה מהרגע הראשון, בדרך להתקנה של מערכות לגילוי וכיבוי אש. במאמר הבא אנחנו רוצים לעבור אתכם על כל הפרטים. אנחנו רוצים לעזור לכם להבין איך נראית מערכת לכיבוי וגילוי אש, למה חשוב כל כך לתכנן אותה נכון וכן הלאה. אם אתם רוצים לשמוע עוד, אתם פשוט יכולים להמשיך לקרוא את המאמר הבא.

תכנון מערכות ספרינקלרים, מה אנחנו צריכים לעשות, שלב אחרי שלב

אז כאשר אנחנו מדברים על תכנון מערכות ספרינקלרים אנחנו צריכים להבין כי זה רק השלב השני. השלב הראשון הוא להתקין מערכות לגילוי אש ועשן. הרי אם נחשוב על כך בהיגיון, זה צריך להיות די ברור לא? אנחנו, בני האדם, לא בהיכרח נצליח לזהות התלקחות של שריפה מכל מיני סיבות. בין אם אנחנו פשוט נמצאים בחדר אחר או אם אנחנו לא שמים לב למצב העניינים באותו רגע. מערכות כיבוי אש מזהות את עליית העשן כלפי מעלה וכך הן למעשה יכולות להפעיל את המערכות השונות. קודם כל תפעל האזעקה ולאחר מכן המערכות לכיבוי אש כמו מערכת הספרינקלרים. תכנון מערכות ספרינקלרים צריכה לקחת שני דברים בחשבון:

  1. הפריסה של המתזים צריכה להיות מדויקת: אנחנו כמובן נתחשב במאפיינים המיוחדים לכל חדר וחלל.
  2. מצבה של הצנרת: בלי מים המתזים לא יפעלו כמובן. כך שאנחנו חייבים לעשות בדיקה מקיפה לכתחילה.

אנחנו נגיע עד אליכם. נעבור על הפרטים ונתחיל בעבודה. אנחנו נפעל במסגרת החוק. כך שתוכלו להיות רגועים במישור הזה. אבל אנחנו כמובן לא נוותר עד שנבצע התקנה מסודרת ואחראית של מערכות מתקדמות. לרווחת כולם. מידע נוסף תמצאו בטלפון ובאתר האינטרנט שלנו.

11 ביוני 2024 / כללי

Share the Post

Call Now Button