התקנת ספרינקלרים

התקנת ספרינקלרים במחיר משתלם

תהליך התקנת ספרינקלרים הוא תהליך מאוד חשוב. קודם כל, כיוון שאנחנו יודעים היום כי אם בעבר, אירועים כמו פריצות ודלקות, היו יכולים להתרחש כך סתם. בלי שתהיה לאדם שליטה על כך. הרי שהיום המצב שונה לחלוטין. אנחנו יודעים כי היום יש לנו טכנולוגיה מתקדמת ומערכות מיוחדות, אשר יכולות להשפיע הלכה למעשה על חייהם של בני אדם רבים. כיוון שאותן מערכות יודעות לזהות את הבעיה בזמן, להתריע על כך ולהפעיל את אותם מתזי המים או ספרינקלרים, במילים אחרות. במאמר הבא לא נדבר רק על התקנת ספרינקלרים. נסביר למה הם כל כך חשובים בדרך להצלת חיים. נסביר מה אתם צריכים לדעת על מערכות לגילוי שריפות וכן הלאה. אם אתם רוצים לשמוע עוד על הנושא, אנחנו כאן כדי להעביר לכם את כל המידע החשוב. קדימה, בואו נצא לדרך עכשיו.

התקנת ספרינקלרים מה זה בעצם אומר?

כדי שנוכל להסביר עוד על התקנת ספרינקלרים אנחנו קודם כל צריכים להסביר מה הם עושים. היום, בזכות מערכות גילוי עשן וכדומה, אנחנו יכולים לדעת בזמן אמת על התפרצות של שריפה. מהרגע הזה, אנחנו רוצים לדאוג לכך שכמה פעולות יתרחשו במקביל. קודם כל, אנחנו רוצים לאפשר לאותה מערכת להזעיק אותנו, דרך טלפונים סלולארים למשל וכיוצא באלו. בנוסף, אנחנו רוצים שזו תפעיל מערכות שיכולות למזער את הנזק הנגרם בעקבות התלקחות השריפה. אחד הכלים שלנו למזער נזקים אלו ספרינקלרים. מה הם עושים בעצם?

אנחנו מדברים על מתזי מים המחוברים לצנרת בתקרה. בשעת שריפה, כאשר החום עולה, הזכוכית סביב האמפולות, הנקודות השונות מהן יוצאים אותם מתזים, מתנפצת. זה האות לאותם מתזים להתחיל לעבוד. התקנת ספרינקלרים כוללת קודם כל בחינה של המבנה עצמו. כיוון שאנחנו רוצים להתקין מספיק מתזים בהתייחס לתא השטח. בנוסף, אנחנו רוצים לראות כי הצנרת עובדת כמו שצריך. הרי בלי מים המתזים לא יעבדו כמו שצריך. את זה כל בר דעת יכול להגיד.

חברת פלג, הנדסת אש, תשמח לבצע התקנת ספרינקלרים עבורכם. אנחנו נעניק לכם שירות מצויין, מקצועי, במחירים משתלמים. לבירור פרטים נוספים, אנחנו ממתינים לכם כאן.

התקנת ספרינקלרים

Call Now Button